• Malatya Kapitone Koltuk Döşeme


  Kapitone Koltuk Döşeme,şık ve rahat kullanım için örnek bir modeldir. isteğe bağlı her türlü renk ve kumaşta tasarlanabilir. Kopitone Koltuk Döşeme her dönemin vazgeçilmez modelleri arasındadır.

  Siyah cilt kapitone koltuk döşeme işlemi 14 mt siyah deri ile yapılmıştır. Standart koltuk döşeme uygulaması yapılmıştır. Chester modelleri ismini kol ve kapitone döşeme şeklinden almıştır. Chesterın alçak ahşap ayaklarına lake uygulanmıştır.

  Bu modelde kol önlerinde içe doğru olacak şekilde döşenmiştir. Düğmelerinde siyah deri kullanılarak ve kasa önünde tek sıra düğme döşenerek şık bir görüntü sağlanmıştır. Oturma minderi sabit ve bir miktar kasa dışına taşırılmıştır. Chester modellerinde kumaş türüne göre değişik süslemeler yapılabilir. Sabit veya hareketli minderli olarak döşenebilirler. Kabara, şerit uygulanabilir. Kapitone Koltuk Döşemeleri, kapitone düğme kaplamaları genelde kendi kumaşı ile kaplanır, fakat farklı renk ve taşlarlada kaplanabilir. Çeşitli süs yastıkları ile zenginleştirilebilir.


 • Servis Hizmeti

  Evlerinize ve İşyerlerinize Teslimat

  Taksitli Ödeme

  Peşin Fiyatına Taksit

  100% Güvenli

  Hızlı ve Kaliteli Ticaret

  Garantili Ürün

  2 Yıl Garanti

X