Köşe Koltuklar

Koltuk döşeme ve Koltuk Yüz değişimi hizmetimizden faydalanarak eskimiş ve yılların izini belli eden koltuklarınızı ilk  günkü görünümüne kavuşturabilirsiniz. Eski görüntüsünden sıkıldıysanız yeni kumaş ve model uygulamalarıyla koltuklarınız yepyeni bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Koltuk Döşeme (Koltuk Yüz Değişimi) değişimi uygulamasından sonra koltuklarınız tamamen yenilenmiş olarak teslim edilir. Böylece Koltuk Döşeme İşlemi yapıldığından sadece sizin haberiniz olacaktır. Koltuk döşeme işlemi sayesinde sıfır mobilyalara harcayacağınız paralardan daha makul fiyatlara mobilyalarınızı yenilemiş olacaksınız. Koltuk döşeme işlemi sayesinde eski koltuklarınız modern bir görünüme kavuşturabilirsiniz.
Oturma gruplarında yapılmak istenen şey ,insan hareketlerinin bir anını tespit etmek değil; hareketlerin her anında rahatlığı hissettirmektir. Geometrik düşüncenin tasarımda hayat bulması, Modern çizgilerin doğallığında saflığın öne çıktığı mekanlar uygun, Yaşam mekanlarında soft hatların rahatlığı, Dekoratif çizgilerin fark yaratan simetrisi, Estetikte maksimum rahatlık, Modern stili özgün çizgisi ile geniş mekanlara, Konstrüktif yaklaşımların mekanlara ayarlanmasını sağlamaktayız.. Yüz değişimi işinde diliyorsanız iç malzemeleri de elden geçirilir ya da yeni malzemelerle değiştirilir. İskeletinde de zayıflık oluştuysa güç takviyesi gibi işlemlerden geçer. Koltuğunuzun yüzünü değiştirmek aynı kalitede yeni bir koltuk almaktan daha hesaplıdır.
Ayrıca bu işlem sırasında koltuk takımınızın modeli geliştirilebilmektedir. Tabi bunlar sahibi olduğunuz koltuk takımınız el yapımı ise geçerlidir
Beğenerek aldığımız koltuklarımız belli bir süre sonra gerek gözümüz alıştığından, gerekse yıpranıp kirlendiğinden bize pek hoş görünmeyebilir. Bu durumda eğer koltuk takımınızın iskeleti sağlamsa ve modelini beğeniyorsanız koltuklarınızın yeni bir kumaş ile kaplanmasını düşünebilirsiniz.

X